Удалить содержимое страницы
Мы анализируем только открытые данные (VK API) по принципу поисковиков — Яндекса, Google и Википедии. Информация воспроизводится «как есть» (ст. 10.1, 15.1 ФЗ-149). Персональные данные не обрабатываем и не храним (ФЗ-152).
Женя Хоменко проживающий в городе Los Angeles, США. Родной город - Los Angeles.
Фотографии
Друзья
Показать всех друзей
Статус
не указан
Последнее посещение
1 янв в 6:00
Тест
ID
43378136

Основная информация

Подписки
скрыт или не указан
Домен
idhomenko
Имя
Женя
Фамилия
Хоменко
Отчество
не указано
Пол
мужской
Дата рождения
Родной город
скрыт или не указан

Контактная информация

Страна
США
Город
Los Angeles
Skype
скрыт или не указан
Facebook
скрыт или не указан
Twitter
скрыт или не указан
Livejournal
скрыт или не указан
Instagram
скрыт или не указан

Личная информация

Деятельность
скрыта или не указана
Интересы
скрыты или не указаны
Любимая музыка
скрыта или не указана
Любимые фильмы
Бросок кобри, трансформери 1, 2, Властилин калец 3, Американский пирог, Троя, Файна юкрайна, Гари потер 1, 2, 3, 4, 5, 6, район номер 9, 2012, СУМЕРКИ 1-4 АвАтаР, битва титанов, спартак, кандагар, любов в большом городе 1-2
Любимые телешоу
Файна Юкрайна, КвН, ХтО ПрОтИ бЛоНдИнОк
Любимые книги
Гарри поттер, Властилин колец, Три богатиря
Любимые игры
Линейдж 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!За семи горами, за сімома дорагами, за сімома селами, за сімома дубами і за сімома полями...було царство прекрасного принца під іменем Арагорн він був сміливий, добрий, гарний, розумний і мудрий до народу"...йому царство перейшло ще у 13 років кол батько йому передав престол, а сам пішов з військом захищати царство від дракона Кратоса який загрожував всьому царству...там вони і всі полягли і невідомо чи вони його вбили чи тільки дали йому на якись час спочить у своїй горі.Жило царство добре під час правління Арагорна і тут несподівано до його приходить путнік і просить його вислухати ... Арагорн погодився і запросив його до своєї тронної зали і той почав розказувати: -Я один із виживших солдат який пішов на бій з Кратосом і в той день вони всі полягли розповідаю путнік, але твій батько зміг його поранити своїм мечем який попав йому прямо в шию і дракон розізлившись і убив твого батька а сам дракон побачивши що нікого більше не залишилося полетів у свою гору... Принц зацікавлено дивиться на його і не може зрозуміти до чого він клонить...і каже йому, що далі було?::: -А було все далі так я вижив чудом бо дракон не побачив мене як я сховався за деревом і переждав поки він полетить і попрямум за їм...і побачив дещо, що має зацікавити тебе принце... Принц каже і що ж це таке? -А це чарівна принцеса прекраснішої я ще не бачив за все своє життя...вона лежить прямо на вершині гори в заточонному замку, а під горою повно золота... Принц подумавши і каже? -А чому ти вирішив що це має мене зацікавати? -А тому що я знаю, що в тебе багато дівчат красивої вроди але не одну із їх ти не можеш собі вибрат в наречену ... і плюс золота незліченної кількості тобі допомже зробити твоє царство самим квітучим краєм на цій землі! А Принц і каже йому: -ти звичайно добре, що прийшов до мене і все мені розповів але я не знаю чи я зможу здолати дракона з своїм військом і чи ми взагалі повернемося додому...Арагорн добавив я подумаю але нічого не обіцяю і пішов у свою спочивальню... Путній пішов собі, а принц все думав .... І тут він всетаки ризикнути і спробувати вбити дракона з своїм військом і за допомогою хитрості... Він на наступний день зібрав своїх кращих командуючих і повідомив щоб збирали все військо... на наступний день військо було хутко зібране в саме краще спорядження...бо вони знали, що ідуть на смерть і треа загунути з честью... Принц Арагорн виїхав на коні перед всім війстком і сказав такі слова... "Ви воїни можете повернути назад і піти до своїх сімей і дбати про них але ви знайте що ніщо вам не дасть такої слави і честі перед своєю сім"є. як те, що ви пішли до кінця ЗІ МНОЮ І СТАЛИ НА ВІЧНУ ПАМ"ЯТЬ І СЛАВУ СВОГО НАРОДУ І ми вб"ємо дракона і вас будуть пам"ятати як героїв нашого часу і про вас будуть складати балади і думи про вашу мужність і героїзм!Ви зі мною ВОЇНИ? І всі відповіли ДА МИ З ТОБОЮ! І вони вирушили у путь ...(далі буде)
Любимые цитаты
Если есть такое решение, если ты виноват, то даже если ты потерялся, не сможешь спросить, как добраться обратно.

Мафия не может править миром (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz)

О себе
Поперше я завжди веселий)))Люблю дуже гру футбол тому що ця гра для справжніх любителей спортивних ігр.Мені подобаються красиві дівчата=).Навчаюся у першій школі Лугин.Зависаю в неті в сайті вконтакте тут я можу переписуватися з своїми друзями однокласниками и так далее)))

Жизненная позиция

Политические предпочтения
Социалистические
Мировоззрение
Православ'я
Главное в жизни
семья и дети
Главное в людях
смелость и решительность
Отношение к курению
нейтральное
Отношение к алкоголю
нейтральное

Сайт top100vk.com НЕ собирает и НЕ хранит данные. За достоверность информации сайт ответственность не несет.

Данные на сайте предоставляются в ознакомительных целях. Сбор и хранение информации не производится, алгоритмы ресурса исследуют только открытые, общедоступные источники сведений (в том числе с помощью публичного сервиса VK API) и предоставляют результат "как есть" (по схожему принципу работают такие известные поисковые системы и порталы как Яндекс, Google, Wikipedia и проч), по этой причине актуальность и достоверность информации не гарантируется. Все права защищены и принадлежат соответствующим правообладателям.
Удалить содержимое страницы    Конфиденциальность и правила


Почта для жалоб: jaredgeharrmerlesch@gmail.com (удаляем страницы по первому запросу!)